O mnie

Witam Cię na moim blogu. Nazywam się Paulina Motyka, a urodziłam się 30 marca w 1995 roku. Mieszkam w niedużej miejscowości w województwie małopolskim. Należę do osób, które podchodzą do życia z optymistycznym nastawieniem. Czerpię radość z każdej chwili. Pragnę zarazić wszystkich pozytywną energią. Interesuję się fotografią i gotowaniem. W wolnych chwilach uwielbiam zagłębiać się w magiczny świat książek i filmów. Kocham muzykę. Bloguję od 27 listopada 2012 i jak na razie nie zamierzam z tego rezygnować. Na co dzień gotuję i piekę, bo sprawia mi to frajdę! Uwielbiam też spacerować i prowadzić aktywny tryb życia, choć nieraz zachodzi mi za skórę leń! Zaprzyjaźniłam się z sarkazmem, chwalę spontan. Do bloga podchodzę z czystą pasją i kreatywnością. Opisuję tutaj swoje doświadczenia i codzienność, dzielę się myślami, zawieram fotografię, niekiedy pojawiają się wątki modowe i inspiracyjne. Wkładam całą siebie w tę stronę i mam wielką nadzieję, że to zauważysz i zostaniesz moim stałym czytelnikiem :) 
Nazywam się Paulina i jestem autorką tego bloga.

Każdy post pragnę przygotowywać jak najlepiej potrafię. W blogowanie wkładam całe swoje serce. Mam nadzieję, że spodoba Wam się to, co tworzę, wpiszecie się w historię mojego bloga i staniecie się jego częścią!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo dziękuje ♡ Mam nadzieje że podoba ci się mój blog , jeśli tak , zostaw po sobie jakiś ślad w postaci komentarza lub obserwacji ,to motywuję ♥